Naujienos

Pirmajame etape, Utenoje, finišavote šeštas. Ar tikite, jog gera pradžia yra pusė darbo?
Aš sakyčiau, kad padėtas solidus pamatas. Su tokia pradžia lipdyti sezono rezultatą kur kas lengviau, o tuo pačiu ir nusiteikimas prieš kitus etapus geresnis.

 

Kaip ruošiatės artėjantiems vasaroms etapams?
Planas buvo toks: Rusijos Retro arba Ukrainos čempionatas, Lada Cup ir žinoma WRC raliai. Bet planai planais, o realybė šiuo metu tokia, kad liko tik WRC etapai. Aišku jų intensyvumas ir sudėtingumas tikrai puikiai paruošia kitiems iššūkiams. Žinoma, prieš patį Žemaitijos ralį bus suorganizuoti testai / treniruotė, nes Fabia po žiemos taip iš garažo ir neišlindo. O prasibėgioti būtų sveika.

 

Už kelių savaičių prasidės vienas iš sudėtingiausių e-ralio etapų Lietuvoje – „v-Rally Žemaitija 2018“. Ar laukiate jo?
Oi, tikrai taip. Ta pavasario pertrauka tikrai prailgsta. Plius turiu šiokių tokių sentimentų. Žemaitija yra pirmasis mano laimėtas LRČ ralis. Plius sudėtingi raliai man patinka.

 

Už kurio „ v-Rally Žemaitija 2018 “ ralyje startuosiančio dalyvio pergalę statytumėte didžiausią sumą, jeigu būtų surengtas totalizatorius?
Savo banknotų krūvelę statyčiau ties Arno Kerbelio pavarde.

 

Kol kas užimate 6 vietą LRČ 1 įskaitoje, 5 vietą LRČ 3 įskaitoje ir 3 vietą AWD LT įskaitoje. Dar liko 4 etapai, o kiekvienas pasitraukimas etape gali kainuoti labai brangiai sezono pabaigoje. Koks jūsų tikslas likus 4 etapams iki čempionato pabaigos?
Viso sezono pagrindinis tikslas – gerai praleisti laiką ir startuoti visuose etapuose. Giliau žiūrint – rasti saugų, bet smagų ir pakankamą greitį. Tas puikiai pavyko Winter ralyje.  Į kovas įskaitose veltis neplanavau. Taškai ir pozicijos realiai turėtų atspindėti, tai kaip sekasi įgyvendinti anksčiau minėtus tikslus. Bet pasvajojant būtų nuostabu išsilaikyti trejetuke.